Sevdenur isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Siyah, esmer, esmer güzeli. Mü'minlerin annelerinden birisi Hz. Sevde

Sevdenur isminin cinsiyeti: Kız

Sevdenur ismine şimdiye kadar toplamda 4721 defa bakılmıştır.
Sevdenur ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Sevdenur isminin analizi:

Sevdenur isminin numerolojik analizi:

Sevdenur ismi: 'S' ile başlayıp 'R' ile bitmektedir.
Sevdenur ismi: Toplam 8 harften oluşmaktadır: S - E - V - D - E - N - U - R
Sevdenur ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 129
S: 22, E: 6, V: 27, D: 5, E: 6, N: 17, U: 25, R: 21,
Toplam : 129

Sevdenur isminin karakter analizi:

S: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
V: Kendi içine dönüktür. Kimseyi umursamaz. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eder ve dolayısıyla etrafındaki olaylar onu pek etkilemez. Değişiklikleri sever. Farklı bir duruşu vardır. Zor beğenir. İstikrarlıdır.
D: Çok hırslıdır, zorluklara karşı direnmesini sever. Üstün gücü temsil eder. Azla yetinmez. Girişimcidir ve başarı için yaşar. Pratik zekaya sahiptir. Gerçekçidir.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
N: Sağduyuludur, üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. hissi kuvvetlidir. Değişikliği sevmez. Cesurdur.
U: Sakin ve durağan bir yapısı vardır. Çok ağır hareket eder, işlerini aceleye getirmez ancak ihtiyatlıdır ve yavaş yavaş ve sağlam yapmayı tercih eder. İnançlı ve hümanisttir.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.

SEVDENUR ile uyumlu/benzer isimler:

Se ile başlayıp ur ile biten isimler:
Sedanur, Seldanur, Selnur, Semanur, Senanur, Sernur, Sevginur, Sevnur,
Son üç harfi uyumlu (nur ile biten) isimler:
Abdünnur, Ada Nur, Afranur, Ahsen Nur, Ahunur, Aknur, Alanur, Aleyna Nur, Alpnur, Aslınur, Atanur, Aydanur, Aynur, Ayşenur, Bahtınur, Bedinur, Beyzanur, Bilginur, Binnur, Busenur, Cannur, Ceminur, Cihannur, Çağnur, Deryanur, Dilnur, Doğannur, Döndü Nur, Dürnur, Ece Nur, Ecem Nur, Ecenur, Ecrin Nur, Eda Nur, Edanur, Egenur, Elanur, Ennur, Ervanur, Esma Nur, Esmanur, Esranur, Evnur, Fatmanur, Feyzanur, Göknur, Gülennur, Gülnur, Günnur, Halenur, Hasbinur, Hatice Nur, Hava Nur, Hiranur, İlennur, İncinur, Irem Nur, İkranur, İlaydanur, İlknur, İsminur, Jalenur, Konur, Kübra Nur, Laminur, Leyfunnur, Leyla Nur, Livanur, Mahinur, Meleknur, Melisanur, Meryem Nur, Mihrinur, Minanur, Mirnur, Neşenur, Nevinur, Nisanur, Nur, Oktay Onur, Önnur, Öznur, Parlanur, Ravza Nur, Ruhinur, Ruhunur, Sabahnur, Safinur, Sahra Nur, Sannur, Sedanur, Seldanur, Selnur, Semanur, Senanur, Sernur, Sevginur, Sevnur, Sonnur, Sudenur, Sümeyye Nur, Şafaknur, Şahnur, Şahsınur, Şebnur, Şeminur, Şemsinur, Şennur, Şeydanur, Şifanur, Taçnur, Taha Onur, Tennur, Tuğçe Nur, Tüzenur, Ülkenur, Yaşanur, Yıldanur, Yurdanur, Zatinur, Zennur, Zeynur, Zinnur, Gökçenur,
S ile başlayıp r ile biten isimler:
Sabahnur, Sabbar, Sabir, Sâdır, Safder, Safer, Safinur, Safir, Sağlamer, Sahir, Sahra Nur, Sahur, Salar, Saltar, Salur, Salvecâr, Samir, Sancaktar, Sancar, Sanevber, Sannur, Sarper, Savaşer, Saver, Savtur, Sayar, Sâyedâr, Sâyezâr, Saygur, Sayıner, Sâzkâr, Seçkiner, Sedanur, Sefer, Sefir, Seher, Sehhar, Seldanur, Selnur, Selver, Semanur, Semenber, Semir, Senanur, Senâver, Sencer, Serâser, Serdar, Serimer, Sernur, Serter, Server, Settar, Sevdekar, Sevener, Sevginur, Sevgür, Sevnur, Sezer, Sezer Eser, Sıdar, Simber, Sipar, Somer, Soner, Songur, Sonnur, Sonver, Soyuer, Sökmener, Sözer, Sudenur, Sudur, Sunar, Suner, Sungur, Süer, Sükar, Sümer, Sümeyye Nur, Sürür,

Sevdenur isminin QR Kodu ile yazılışı:

Sevdenur isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş