Feride isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Tek eşsiz, benzeri olmayan

Feride isminin cinsiyeti: Kız

Feride ismine şimdiye kadar toplamda 3291 defa bakılmıştır.
Feride ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Feride isminin analizi:

Feride isminin numerolojik analizi:

Feride ismi: 'F' ile başlayıp 'E' ile bitmektedir.
Feride ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: F - E - R - İ - D - E
Feride ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 57
F: 7, E: 6, R: 21, İ: 12, D: 5, E: 6,
Toplam : 57

Feride isminin karakter analizi:

F: Uysal ve güvenilirdir. Sakin tavırlara sahiptir. Etrafındaki kişiler karizmatik olduğunu düşünür. Sorumluluk duygusuna sahiptir. Sosyaldir ve organizasyon yeteneği gelişmiştir.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
D: Çok hırslıdır, zorluklara karşı direnmesini sever. Üstün gücü temsil eder. Azla yetinmez. Girişimcidir ve başarı için yaşar. Pratik zekaya sahiptir. Gerçekçidir.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.

FERİDE ile uyumlu/benzer isimler:

Fe ile başlayıp de ile biten isimler:
Ferhunde,
Son üç harfi uyumlu (ide ile biten) isimler:
Abide, Cahide, Cavide, Cihandide, Dide, Efide, Elvide, Fide, Güzide, Hafide, Halide, Hamide, Jülide, Kaide, Kârdide, Lemide, Macide, Maide, Maşide, Mecdide, Mecide, Medide, Mucide, Müfide, Müride, Mürşide, Nadide, Nahide, Nâşide, Neşide, Nevide, Nüvide, Orkide, Peride, Raide, Rakide, Raşide, Remide, Reşide, Rüvide, Sacide, Saide, Sepide, Serin Maide, Sevgi Sevide, Seyyide, Şahide, Şide, Tevhide, Vacide, Vahide, Varide, Vedide, Velide, Zahide, Zaide,
F ile başlayıp e ile biten isimler:
Fadale, Fadile, Fadile Özge, Fadime, Fahime, Fahire, Fahriye, Fahriyye, Farise, Fatime, Fatîne, Fecriye, Fehime, Fehmiye, Feraye, Ferdane, Ferdiyye, Ferhunde, Ferize, Ferve, Ferzane, Fethiye, Fethiyye, Fevziye, Fide, Fikriye, Firazende, Firuze, Fulya Hatice,

Feride isminin QR Kodu ile yazılışı:

Feride isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş