Akar isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

1. Akıp geçen. 2. Gelir getiren.

Akar isminin cinsiyeti: Erkek

Akar ismine şimdiye kadar toplamda 1502 defa bakılmıştır.
Akar ismine bugün 2 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Akar isminin analizi:

Akar isminin numerolojik analizi:

Akar ismi: 'A' ile başlayıp 'R' ile bitmektedir.
Akar ismi: Toplam 4 harften oluşmaktadır: A - K - A - R
Akar ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 37
A: 1, K: 14, A: 1, R: 21,
Toplam : 37

Akar isminin karakter analizi:

A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
K: Başarılı, ünvan sahibi ve daima yükselen bir grafiği vardır. Sürekli ikilemler yaşar ve seçim yapmada tereddüt eder. Gergin bir yapısı vardır. İlham doludur.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.

AKAR ile uyumlu/benzer isimler:

Ak ile başlayıp ar ile biten isimler:
Akçar, Akmar, Akpınar, Aktar,
Son üç harfi uyumlu (kar ile biten) isimler:
Balkar, Çağkar, Çakar, Efkar, Fedakâr, Halaskar, Hünkar, Muvakkar, Özkar, Rastkâr, Sâzkâr, Sevdekar, Sükar, Şahkar, Şakar, Şivekar, Vakar, Vefakar, Zivekar, Zülfikâr,
A ile başlayıp r ile biten isimler:
Âbdar, Abdülkadir, Abdussabur, Abdüddar, Abdülbasir, Abdülberr, Abdülcebbar, Abdülgaffar, Abdülgafur, Abdülhabir, Abdülkebir, Abdünnasır, Abdünnur, Abdüssettar, Abdüşşekür, Abdüzzahir, Aber, Abher, Abşar, Abuzer, Acar, Acarer, Acer, Ada Nur, Adanır, Adar, Afranur, Afşar, Ager, Ağaner, Ağar, Ahmet Emir, Ahmet Emir, Ahmer, Ahsen Nur, Ahter, Ahugüzar, Ahunur, Ahver, Akçar, Akdemir, Akıner, Akkor, Akmaner, Akmar, Akmer, Aknur, Akpınar, Aksuner, Aksungur, Aktar, Aktemür, Alaner, Alanur, Alapınar, Aldemir, Alemdar, Aleyna Nur, Ali Haydar, Aligüher, Alikadr, Aliyar, Alkur, Almira Pınar, Alpar, Alpartur, Alpdemir, Alper, Alpnur, Altar, Altemur, Altuner, Amber, Amine Kevser, Amir, Ammar, Amr, Anber, Arıer, Artimur, Asgar, Asker, Aslınur, Aşir, Aşkıner, Ataner, Atanur, Attar, Avşar, Ayanfer, Aybar, Ayber, Aydanur, Aydemir, Aydıner, Ayfer, Aynur, Aysungur, Ayşenur, Ayzer, Azer,

Akar isminin QR Kodu ile yazılışı:

Akar isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş