Zeliha isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Züleyha, su perisi

Zeliha isminin cinsiyeti: Kız

Zeliha ismine şimdiye kadar toplamda 1675 defa bakılmıştır.
Zeliha ismine bugün 2 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Zeliha isminin analizi:

Zeliha isminin numerolojik analizi:

Zeliha ismi: 'Z' ile başlayıp 'A' ile bitmektedir.
Zeliha ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: Z - E - L - İ - H - A
Zeliha ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 73
Z: 29, E: 6, L: 15, İ: 12, H: 10, A: 1,
Toplam : 73

Zeliha isminin karakter analizi:

Z: Akademik anlamda, eğitiminde çok başarılıdır. Bilim ile iç içedir ve okumayı sever. Huzurlu olmayı sever. Akılcı ve dürüsttür. Hızı sever. Prensiplerinden taviz vermez. Maddiyata önem verir.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
L: Sanatsal yönleri vardır ve birçok alanda yetenek sahibidir. Kolay kolay affetmez. Rahat bir yapısı vardır. Seçicidir. Kendine güvenir ve iddialıdır.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
H: Monoton bir yaşam tarzı vardır. Sakin ve ağırkanlıdır. Hırsı istikrarsızdır. Gelenekçi olmayı sever. Önde gitme arzusu ile liderlik özelliği vardır ve baskın olmayı sever.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.

ZELİHA ile uyumlu/benzer isimler:

Ze ile başlayıp ha ile biten isimler:

Son üç harfi uyumlu (iha ile biten) isimler:
Bediha, Dursaliha, Fayiha, Feriha, Lâmiha, Lâyiha, Mediha, Meliha, Neziha, Rasiha, Rayiha, Refiha, Sabiha, Safiha, Sâliha, Şamiha, Saniha, Sariha, Sebiha, Semiha, Seniha, Taliha, Temdiha,
Z ile başlayıp a ile biten isimler:
Zaika, Zara, Zehra, Zekeriya, Zekeriyya, Zerda, Zeria, Zerka, Zevra, Zeyna, Zeynep Büşra, Zeynep Hafsa, Ziba, Zikra, Ziya, Züleyha, Zümra,

Zeliha isminin QR Kodu ile yazılışı:

Zeliha isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş