İlksel isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Uzun süre çocuğu olmayanların daha sonra ikiz ve üçüz çocukları olduğunda verilen isimErkek ve kadın adı olarak kulanılır.

İlksel isminin cinsiyeti: Erkek, Kız


İlksel ismine şimdiye kadar toplamda 1498 defa bakılmıştır.
İlksel ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

İlksel isminin analizi:

İlksel isminin numerolojik analizi:

İlksel ismi: 'İ' ile başlayıp 'L' ile bitmektedir.
İlksel ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: İ - L - K - S - E - L
İlksel ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 84
İ: 12, L: 15, K: 14, S: 22, E: 6, L: 15,
Toplam : 84

İlksel isminin karakter analizi:

İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
L: Sanatsal yönleri vardır ve birçok alanda yetenek sahibidir. Kolay kolay affetmez. Rahat bir yapısı vardır. Seçicidir. Kendine güvenir ve iddialıdır.
K: Başarılı, ünvan sahibi ve daima yükselen bir grafiği vardır. Sürekli ikilemler yaşar ve seçim yapmada tereddüt eder. Gergin bir yapısı vardır. İlham doludur.
S: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
L: Sanatsal yönleri vardır ve birçok alanda yetenek sahibidir. Kolay kolay affetmez. Rahat bir yapısı vardır. Seçicidir. Kendine güvenir ve iddialıdır.

İLKSEL ile uyumlu/benzer isimler:

İl ile başlayıp el ile biten isimler:

Son üç harfi uyumlu (sel ile biten) isimler:
Akansel, Aksel, Arsel, Asel, Aysel, Ayyüksel, Baransel, Boysel, Cansel, Egesel, Ersel, Evrensel, Göksel, Görsel, Günsel, Gürsel, Hürsel, Kayansel, Kutsel, Mürsel, Nursel, Örsel, Özsel, Tansel, Tuğsel, Uğursel, Ülküsel, Ünsel, Veysel, Yersel, Yüksel,
İ ile başlayıp l ile biten isimler:
İclâl, İcmâl, İdil, İdlâl, İfdal, İkbâl, İklil, İlgül, İlkbal, İnal, İnşilâl, İrem Minel, İsmail, İsrafil, İsrail, İstikbal, İzel, İzgül,

İlksel isminin QR Kodu ile yazılışı:

İlksel isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş