Aşir isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

1. Ondabir, onuncu. 2. Samimi dost ve arkadaş. 3. Koca. 4. Aşar toplayan. 5. Kur'anı Kerim'den 10 ayetlik bir bölümü okuma. Aşir Efendi (Mustafa). Osmanlı Şeyhülislamı (17281804).'Bursa, Mekke ve İstanbul kadılıklarında bulundu. 17581800'de Şeyhülislamlık görevini ifa etli.

Aşir isminin cinsiyeti: Erkek

Aşir ismine şimdiye kadar toplamda 1856 defa bakılmıştır.
Aşir ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Aşir isminin analizi:

Aşir isminin numerolojik analizi:

Aşir ismi: 'A' ile başlayıp 'R' ile bitmektedir.
Aşir ismi: Toplam 4 harften oluşmaktadır: A - Ş - İ - R
Aşir ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 57
A: 1, Ş: 23, İ: 12, R: 21,
Toplam : 57

Aşir isminin karakter analizi:

A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
Ş: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.

AŞİR ile uyumlu/benzer isimler:

Aş ile başlayıp ir ile biten isimler:

Son üç harfi uyumlu (şir ile biten) isimler:
Başir, Beşir, Erdeşir, Eşir, Mübeşşir, Müstebşir, Müşir, Naşir, Şir,
A ile başlayıp r ile biten isimler:
Âbdar, Abdülkadir, Abdussabur, Abdüddar, Abdülbasir, Abdülberr, Abdülcebbar, Abdülgaffar, Abdülgafur, Abdülhabir, Abdülkebir, Abdünnasır, Abdünnur, Abdüssettar, Abdüşşekür, Abdüzzahir, Aber, Abher, Abşar, Abuzer, Acar, Acarer, Acer, Ada Nur, Adanır, Adar, Afranur, Afşar, Ager, Ağaner, Ağar, Ahmet Emir, Ahmet Emir, Ahmer, Ahsen Nur, Ahter, Ahugüzar, Ahunur, Ahver, Akar, Akçar, Akdemir, Akıner, Akkor, Akmaner, Akmar, Akmer, Aknur, Akpınar, Aksuner, Aksungur, Aktar, Aktemür, Alaner, Alanur, Alapınar, Aldemir, Alemdar, Aleyna Nur, Ali Haydar, Aligüher, Alikadr, Aliyar, Alkur, Almira Pınar, Alpar, Alpartur, Alpdemir, Alper, Alpnur, Altar, Altemur, Altuner, Amber, Amine Kevser, Amir, Ammar, Amr, Anber, Arıer, Artimur, Asgar, Asker, Aslınur, Aşkıner, Ataner, Atanur, Attar, Avşar, Ayanfer, Aybar, Ayber, Aydanur, Aydemir, Aydıner, Ayfer, Aynur, Aysungur, Ayşenur, Ayzer, Azer,

Aşir isminin QR Kodu ile yazılışı:

Aşir isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş