Sevilay isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Ay gibi hep sevilen

Sevilay isminin cinsiyeti: Kız

Sevilay ismine şimdiye kadar toplamda 1743 defa bakılmıştır.
Sevilay ismine bugün 1 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Sevilay isminin analizi:

Sevilay isminin numerolojik analizi:

Sevilay ismi: 'S' ile başlayıp 'Y' ile bitmektedir.
Sevilay ismi: Toplam 7 harften oluşmaktadır: S - E - V - İ - L - A - Y
Sevilay ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 111
S: 22, E: 6, V: 27, İ: 12, L: 15, A: 1, Y: 28,
Toplam : 111

Sevilay isminin karakter analizi:

S: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
V: Kendi içine dönüktür. Kimseyi umursamaz. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eder ve dolayısıyla etrafındaki olaylar onu pek etkilemez. Değişiklikleri sever. Farklı bir duruşu vardır. Zor beğenir. İstikrarlıdır.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
L: Sanatsal yönleri vardır ve birçok alanda yetenek sahibidir. Kolay kolay affetmez. Rahat bir yapısı vardır. Seçicidir. Kendine güvenir ve iddialıdır.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
Y: Güçlü bir karakteri vardır ancak kinci bir kişiliğe sahiptir. Geçmişindeki olayları asla unutmaz. Çok kararlı biri değildir. Sezgi gücü yüksektir. Duygusaldır. Aşka önem verir.

SEVİLAY ile uyumlu/benzer isimler:

Se ile başlayıp ay ile biten isimler:
Selay, Selenay, Selinay, Seray, Serbay, Serenay, Sevay, Sevenay, Sezay, Sezginay,
Son üç harfi uyumlu (lay ile biten) isimler:
Açılay, Atalay, Atılay, Atılay / Atalay, Betülay, Bilay, Celilay, Çilay, Dalay, Dilay, Elay, Engintalay, Gülay, Işılay, İncilay, Kubilay, Kutlay, Mutlay, Nilay, Özgülay, Palay, Selay, Solay, Sûzülay, Talay, Tolay, Tükelay, Tülay, Valay, Yücelay,
S ile başlayıp y ile biten isimler:
Sadıray, Salıkbey, Samuray, Sanay, Sanbay, Sarıcabay, Satıbey, Selay, Selenay, Selinay, Seray, Serbay, Serenay, Sevay, Sevenay, Sezay, Sezginay, Simay, Simruy, Solay, Somay, Sonay, Sönmezay, Suay, Subutay, Sunay, Sungurbay, Sûzülay, Sülünay, Sürsoy,

Sevilay isminin QR Kodu ile yazılışı:

Sevilay isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş