Senanur isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Sena : 1. Övgü ile ilgili. 2. Şimşek parıltısı Erkek ve kadın adı olarak kullanılır Nur : 1. Aydınlık, parıltı, parlaklık, niran. 2. Mekke'deki Hıra dağı. Işığın bir şeye yansımasından meydana gelen parlaklık. Zünnureyn: Hz. Peygamberin 2 kızıyla evlendiği için Hz. Osman'a verilen unvan, onur sahibi. Kur'anı Kerim'in 24. suresinin adı.

Senanur isminin cinsiyeti: Kız

Senanur ismine şimdiye kadar toplamda 25937 defa bakılmıştır.
Senanur ismine bugün 4 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Senanur isminin analizi:

Senanur isminin numerolojik analizi:

Senanur ismi: 'S' ile başlayıp 'R' ile bitmektedir.
Senanur ismi: Toplam 7 harften oluşmaktadır: S - E - N - A - N - U - R
Senanur ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 109
S: 22, E: 6, N: 17, A: 1, N: 17, U: 25, R: 21,
Toplam : 109

Senanur isminin karakter analizi:

S: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
N: Sağduyuludur, üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. hissi kuvvetlidir. Değişikliği sevmez. Cesurdur.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
N: Sağduyuludur, üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. hissi kuvvetlidir. Değişikliği sevmez. Cesurdur.
U: Sakin ve durağan bir yapısı vardır. Çok ağır hareket eder, işlerini aceleye getirmez ancak ihtiyatlıdır ve yavaş yavaş ve sağlam yapmayı tercih eder. İnançlı ve hümanisttir.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.

SENANUR ile uyumlu/benzer isimler:

Se ile başlayıp ur ile biten isimler:
Sedanur, Seldanur, Selnur, Semanur, Sernur, Sevdenur, Sevginur, Sevnur,
Son üç harfi uyumlu (nur ile biten) isimler:
Abdünnur, Ada Nur, Afranur, Ahsen Nur, Ahunur, Aknur, Alanur, Aleyna Nur, Alpnur, Aslınur, Atanur, Aydanur, Aynur, Ayşenur, Bahtınur, Bedinur, Beyzanur, Bilginur, Binnur, Busenur, Cannur, Ceminur, Cihannur, Çağnur, Deryanur, Dilnur, Doğannur, Döndü Nur, Dürnur, Ece Nur, Ecem Nur, Ecenur, Ecrin Nur, Eda Nur, Edanur, Egenur, Elanur, Ennur, Ervanur, Esma Nur, Esmanur, Esranur, Evnur, Fatmanur, Feyzanur, Göknur, Gülennur, Gülnur, Günnur, Halenur, Hasbinur, Hatice Nur, Hava Nur, Hiranur, İlennur, İncinur, Irem Nur, İkranur, İlaydanur, İlknur, İsminur, Jalenur, Konur, Kübra Nur, Laminur, Leyfunnur, Leyla Nur, Livanur, Mahinur, Meleknur, Melisanur, Meryem Nur, Mihrinur, Minanur, Mirnur, Neşenur, Nevinur, Nisanur, Nur, Oktay Onur, Önnur, Öznur, Parlanur, Ravza Nur, Ruhinur, Ruhunur, Sabahnur, Safinur, Sahra Nur, Sannur, Sedanur, Seldanur, Selnur, Semanur, Sernur, Sevdenur, Sevginur, Sevnur, Sonnur, Sudenur, Sümeyye Nur, Şafaknur, Şahnur, Şahsınur, Şebnur, Şeminur, Şemsinur, Şennur, Şeydanur, Şifanur, Taçnur, Taha Onur, Tennur, Tuğçe Nur, Tüzenur, Ülkenur, Yaşanur, Yıldanur, Yurdanur, Zatinur, Zennur, Zeynur, Zinnur, Gökçenur,
S ile başlayıp r ile biten isimler:
Sabahnur, Sabbar, Sabir, Sâdır, Safder, Safer, Safinur, Safir, Sağlamer, Sahir, Sahra Nur, Sahur, Salar, Saltar, Salur, Salvecâr, Samir, Sancaktar, Sancar, Sanevber, Sannur, Sarper, Savaşer, Saver, Savtur, Sayar, Sâyedâr, Sâyezâr, Saygur, Sayıner, Sâzkâr, Seçkiner, Sedanur, Sefer, Sefir, Seher, Sehhar, Seldanur, Selnur, Selver, Semanur, Semenber, Semir, Senâver, Sencer, Serâser, Serdar, Serimer, Sernur, Serter, Server, Settar, Sevdekar, Sevdenur, Sevener, Sevginur, Sevgür, Sevnur, Sezer, Sezer Eser, Sıdar, Simber, Sipar, Somer, Soner, Songur, Sonnur, Sonver, Soyuer, Sökmener, Sözer, Sudenur, Sudur, Sunar, Suner, Sungur, Süer, Sükar, Sümer, Sümeyye Nur, Sürür,

Senanur isminin QR Kodu ile yazılışı:

Senanur isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş