Refika isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Eş, zevce

Refika isminin cinsiyeti: Kız

Refika ismine şimdiye kadar toplamda 1710 defa bakılmıştır.
Refika ismine bugün 1 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Refika isminin analizi:

Refika isminin numerolojik analizi:

Refika ismi: 'R' ile başlayıp 'A' ile bitmektedir.
Refika ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: R - E - F - İ - K - A
Refika ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 61
R: 21, E: 6, F: 7, İ: 12, K: 14, A: 1,
Toplam : 61

Refika isminin karakter analizi:

R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
F: Uysal ve güvenilirdir. Sakin tavırlara sahiptir. Etrafındaki kişiler karizmatik olduğunu düşünür. Sorumluluk duygusuna sahiptir. Sosyaldir ve organizasyon yeteneği gelişmiştir.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
K: Başarılı, ünvan sahibi ve daima yükselen bir grafiği vardır. Sürekli ikilemler yaşar ve seçim yapmada tereddüt eder. Gergin bir yapısı vardır. İlham doludur.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.

REFİKA ile uyumlu/benzer isimler:

Re ile başlayıp ka ile biten isimler:

Son üç harfi uyumlu (ika ile biten) isimler:
Barika, Berika, Faika, Harika, İltika, Lahika, Mehlika, Müşfika, Raika, Rakika, Saika, Selika, Sika, Şahika, Şefika, Tevfika, Vefika, Vesika, Zaika,
R ile başlayıp a ile biten isimler:
Rabıta, Rabia, Rafia, Rahatefza, Raika, Rakika, Rânâ, Ranya, Rasia, Rasiha, Ravza, Rayiha, Rebia, Reca, Refia, Refiha, Reha, Resâ, Reva, Revaha, Revha, Revna, Reyya, Rıza, Riva, Rojda, Ronya, Rosa, Ruhfeza, Rümeysa, Rüveyda, Rüveyha, Rüya,

Refika isminin QR Kodu ile yazılışı:

Refika isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş