Nurgül isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Işıklı gül, gül gibi güzel ve aydınlık

Nurgül isminin cinsiyeti: Kız

Nurgül ismine şimdiye kadar toplamda 1697 defa bakılmıştır.
Nurgül ismine bugün 1 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Nurgül isminin analizi:

Nurgül isminin numerolojik analizi:

Nurgül ismi: 'N' ile başlayıp 'L' ile bitmektedir.
Nurgül ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: N - U - R - G - Ü - L
Nurgül ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 112
N: 17, U: 25, R: 21, G: 8, Ü: 26, L: 15,
Toplam : 112

Nurgül isminin karakter analizi:

N: Sağduyuludur, üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. hissi kuvvetlidir. Değişikliği sevmez. Cesurdur.
U: Sakin ve durağan bir yapısı vardır. Çok ağır hareket eder, işlerini aceleye getirmez ancak ihtiyatlıdır ve yavaş yavaş ve sağlam yapmayı tercih eder. İnançlı ve hümanisttir.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.
G: Yalnızlık eğilimi vardır ve bununla birlikte içe dönük yaşamayı sever. Güven arayışı içindedir. Üstün güçlere sahip olma arzusu vardır. Sürekli güç peşinde koşar. Gücü elde etmek için elinden gelen herşeyi yapar ve çok inatçıdır. Hayal gücü yüksektir.
Ü: Sakin ve durağan bir yapısı vardır. Çok ağır hareket eder, işlerini aceleye getirmez ancak ihtiyatlıdır ve yavaş yavaş ve sağlam yapmayı tercih eder. İnançlı ve hümanisttir.
L: Sanatsal yönleri vardır ve birçok alanda yetenek sahibidir. Kolay kolay affetmez. Rahat bir yapısı vardır. Seçicidir. Kendine güvenir ve iddialıdır.

NURGÜL ile uyumlu/benzer isimler:

Nu ile başlayıp ül ile biten isimler:

Son üç harfi uyumlu (gül ile biten) isimler:
Açangül, Ağgül, Ahugül, Akgül, Alagül, Algül, Arzugül, Aydagül, Aygül, Ayşegül, Bağdagül, Banugül, Batıgül, Bengül, Bestegül, Bingül, Birgül, Bitengül, Cangül, Cihangül, Destegül, Durugül, Ece Gül, Ecegül, Edagül, Ege Gül, Ela Gül, Erengül, Ergül, Esengül, Evdegül, Eygül, Fatmagül, Gül, Handegül, Hasgül, Hepgül, Hürgül, Hüsnügül, Ismigül, İlgül, İzgül, Lâlegül, Nargül, Nazlıgül, Nesligül, Neşegül, Nevgül, Orgül, Öngül, Örengül, Övgül, Özengül, Özgül, Pembegül, Resmigül, Ruhugül, Sadegül, Safigül, Satıgül, Saygül, Seçgül, Şengül, Serengül, Sergül, Sevengül, Sevgül, Songül, Şahıgül, Şeydagül, Tanegül, Tazegül, Tekgül, Üçgül, Ürmegül, Yurdagül, Zergül, Açkıngül,
N ile başlayıp l ile biten isimler:
Nacil, Nail, Nakşidil, Namal, Nargül, Nazıdil, Nazil, Nazlıgül, Nebil, Necil, Nesil, Nesligül, Neşegül, Nevâl, Nevfel, Nevgül, Nevnihal, Nevsal, Nihal, Nil, Nil Masal, Nural, Nurdil, Nurel, Nurhilal, Nurol, Nursal, Nursel, Nursevil,

Nurgül isminin QR Kodu ile yazılışı:

Nurgül isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş