Argun Şah isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

Er (bkz. Argun). Argunşah. (Nizameddin) Anadolu Selçuklu Sultanı Kılıç Aslan II'nın oğlu. Babası ülkeyi oğullan arasında pay edince, hissesine Amasya düşmüştü.

Argun Şah isminin cinsiyeti: Erkek, Kız


Argun Şah ismine şimdiye kadar toplamda 1685 defa bakılmıştır.
Argun Şah ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Argun Şah isminin analizi:

Argun Şah isminin numerolojik analizi:

Argun Şah ismi: 'A' ile başlayıp 'H' ile bitmektedir.
Argun Şah ismi: Toplam 8 harften oluşmaktadır: A - R - G - U - N - Ş - A - H
Argun Şah ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 106
A: 1, R: 21, G: 8, U: 25, N: 17, Ş: 23, A: 1, H: 10,
Toplam : 106

Argun Şah isminin karakter analizi:

A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.
G: Yalnızlık eğilimi vardır ve bununla birlikte içe dönük yaşamayı sever. Güven arayışı içindedir. Üstün güçlere sahip olma arzusu vardır. Sürekli güç peşinde koşar. Gücü elde etmek için elinden gelen herşeyi yapar ve çok inatçıdır. Hayal gücü yüksektir.
U: Sakin ve durağan bir yapısı vardır. Çok ağır hareket eder, işlerini aceleye getirmez ancak ihtiyatlıdır ve yavaş yavaş ve sağlam yapmayı tercih eder. İnançlı ve hümanisttir.
N: Sağduyuludur, üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. hissi kuvvetlidir. Değişikliği sevmez. Cesurdur.
Ş: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
H: Monoton bir yaşam tarzı vardır. Sakin ve ağırkanlıdır. Hırsı istikrarsızdır. Gelenekçi olmayı sever. Önde gitme arzusu ile liderlik özelliği vardır ve baskın olmayı sever.

ARGUN ŞAH ile uyumlu/benzer isimler:

Ar ile başlayıp ah ile biten isimler:
Arslanşah,
Son üç harfi uyumlu (Şah ile biten) isimler:
Alişah, Arslanşah, Behramşah, Cihandar Şah, Cihanşah, Demirşah, Devletşah, Dilşah, Erimşah, Gilşah, Gülşah, Kadirşah, Keremşah, Kirmanşah, Melik Şah, Mihrişah, Neslişah, Nevşah, Nurşah, Padişah, Şah, Şehinşah, Turanşah, Hanımşah,
A ile başlayıp h ile biten isimler:
Abdullah, Abdülfettah, Abdülmesih, Adetullah, Ağah, Ali Emrah, Alişah, Amanullah, Arslanşah, Ataullah, Avnullah, Ayetullah,

Argun Şah isminin QR Kodu ile yazılışı:

Argun Şah isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş