Şiraze isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

1. Kitap ciltlerinin iki ucunda bulunan ve yaprakları muntazam tutan, ibrişimden örülmüş ince şerit. 2. Pehlivan kispetinin parçası. 3. Esas, düzen, nizam.

Şiraze isminin cinsiyeti: Kız

Şiraze ismine şimdiye kadar toplamda 1276 defa bakılmıştır.
Şiraze ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Şiraze isminin analizi:

Şiraze isminin numerolojik analizi:

Şiraze ismi: 'Ş' ile başlayıp 'E' ile bitmektedir.
Şiraze ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: Ş - İ - R - A - Z - E
Şiraze ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 92
Ş: 23, İ: 12, R: 21, A: 1, Z: 29, E: 6,
Toplam : 92

Şiraze isminin karakter analizi:

Ş: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
Z: Akademik anlamda, eğitiminde çok başarılıdır. Bilim ile iç içedir ve okumayı sever. Huzurlu olmayı sever. Akılcı ve dürüsttür. Hızı sever. Prensiplerinden taviz vermez. Maddiyata önem verir.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.

ŞİRAZE ile uyumlu/benzer isimler:

Şi ile başlayıp ze ile biten isimler:

Son üç harfi uyumlu (aze ile biten) isimler:
Taze,
Ş ile başlayıp e ile biten isimler:
Şadiye, Şahande, Şahane, Şahdane, Şahide, Şahine, Şahzade, Şaire, Şakire, Şamile, Şâyeste, Şaziye, Şehime, Şehzade, Şekibe, Şekûre, Şelale, Şemime, Şemspare, Şerare, Şerife, Şermende, Şevkiye, Şeybe, Şezre, Şide, Şive, Şüceyne, Şükriye, Şükufe, Şüle,

Şiraze isminin QR Kodu ile yazılışı:

Şiraze isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş