Şengül isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

İnsanın içini açan gül / hep şen olup hep gülmek

Şengül isminin cinsiyeti: Kız

Şengül ismine şimdiye kadar toplamda 5640 defa bakılmıştır.
Şengül ismine bugün 1 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Şengül isminin analizi:

Şengül isminin numerolojik analizi:

Şengül ismi: 'Ş' ile başlayıp 'L' ile bitmektedir.
Şengül ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: Ş - E - N - G - Ü - L
Şengül ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 95
Ş: 23, E: 6, N: 17, G: 8, Ü: 26, L: 15,
Toplam : 95

Şengül isminin karakter analizi:

Ş: Hayalperesttir. Aşırı derecede hayal kurmayı sever. Çok hırslıdır. Hız tutkunudur. İleriyi görebilme yeteneği vardır.
E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Ruhsal gel-gitler ile birlikte üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. İçe dönüktür ve zaman zaman güven eksikliği yaşar. İnsancıl ve merhametlidir. Yeteneklidir.
N: Sağduyuludur, üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. hissi kuvvetlidir. Değişikliği sevmez. Cesurdur.
G: Yalnızlık eğilimi vardır ve bununla birlikte içe dönük yaşamayı sever. Güven arayışı içindedir. Üstün güçlere sahip olma arzusu vardır. Sürekli güç peşinde koşar. Gücü elde etmek için elinden gelen herşeyi yapar ve çok inatçıdır. Hayal gücü yüksektir.
Ü: Sakin ve durağan bir yapısı vardır. Çok ağır hareket eder, işlerini aceleye getirmez ancak ihtiyatlıdır ve yavaş yavaş ve sağlam yapmayı tercih eder. İnançlı ve hümanisttir.
L: Sanatsal yönleri vardır ve birçok alanda yetenek sahibidir. Kolay kolay affetmez. Rahat bir yapısı vardır. Seçicidir. Kendine güvenir ve iddialıdır.

ŞENGÜL ile uyumlu/benzer isimler:

Şe ile başlayıp ül ile biten isimler:
Şeydagül,
Son üç harfi uyumlu (gül ile biten) isimler:
Açangül, Ağgül, Ahugül, Akgül, Alagül, Algül, Arzugül, Aydagül, Aygül, Ayşegül, Bağdagül, Banugül, Batıgül, Bengül, Bestegül, Bingül, Birgül, Bitengül, Cangül, Cihangül, Destegül, Durugül, Ece Gül, Ecegül, Edagül, Ege Gül, Ela Gül, Erengül, Ergül, Esengül, Evdegül, Eygül, Fatmagül, Gül, Handegül, Hasgül, Hepgül, Hürgül, Hüsnügül, Ismigül, İlgül, İzgül, Lâlegül, Nargül, Nazlıgül, Nesligül, Neşegül, Nevgül, Nurgül, Orgül, Öngül, Örengül, Övgül, Özengül, Özgül, Pembegül, Resmigül, Ruhugül, Sadegül, Safigül, Satıgül, Saygül, Seçgül, Serengül, Sergül, Sevengül, Sevgül, Songül, Şahıgül, Şeydagül, Tanegül, Tazegül, Tekgül, Üçgül, Ürmegül, Yurdagül, Zergül, Açkıngül,
Ş ile başlayıp l ile biten isimler:
Şahıgül, Şamil, Şanal, Şansal, Şehbal, Şemail, Şenal, Şenel, Şengil, Şenkal, Şenol, Şensal, Şevkidil, Şevval, Şeydagül, Şimal,

Şengül isminin QR Kodu ile yazılışı:

Şengül isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş