Bahira isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

1. Kulağı yarık dişi deve veya koyun. Hayvan yavru doğurduğunda veya 5 yavru dişi olduğu zaman hayvanın kulağı kesilerek belirtilirdi Kur'anı Kerim, bu adetleri kaldırmıştır.

Bahira isminin cinsiyeti: Kız

Bahira ismine şimdiye kadar toplamda 1861 defa bakılmıştır.
Bahira ismine bugün 0 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Bahira isminin analizi:

Bahira isminin numerolojik analizi:

Bahira ismi: 'B' ile başlayıp 'A' ile bitmektedir.
Bahira ismi: Toplam 6 harften oluşmaktadır: B - A - H - İ - R - A
Bahira ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 47
B: 2, A: 1, H: 10, İ: 12, R: 21, A: 1,
Toplam : 47

Bahira isminin karakter analizi:

B: Önsezileri çok kuvvetlidir. Herşeye umutla yaklaşır ve en kötü durumlarda bile umudunu yitirmez. Duygusal ve ağırbaşlıdır. Olayları alttan almayı sever. Yaratıcı düşünme gücüne sahiptir.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
H: Monoton bir yaşam tarzı vardır. Sakin ve ağırkanlıdır. Hırsı istikrarsızdır. Gelenekçi olmayı sever. Önde gitme arzusu ile liderlik özelliği vardır ve baskın olmayı sever.
İ: Aşırı hassas ve duygusaldır. Kırılgan bir yapısı vardır ve çabucak incinir. Belki de bu yüzden yalnızlığı sever. İnce ruhludur, kibardır ve zariftir. Orijinalliği ve detaylara inmesini sever.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.

BAHİRA ile uyumlu/benzer isimler:

Ba ile başlayıp ra ile biten isimler:
Bahamra, Bahra, Baybora, Baykara,
Son üç harfi uyumlu (ira ile biten) isimler:
Almira, Aymira, Elmira, Esmira, Hira, İndira, Mira, Nezira, Samira,
B ile başlayıp a ile biten isimler:
Baba, Baha, Bahamra, Bahar Rana, Bahra, Bala, Balca, Balizza, Banu Safa, Barika, Başkaya, Baybora, Bayça, Baykara, Baykoca, Bedia, Bediha, Bedrunnisa, Beha, Behra, Bekata, Belinda, Bella, Belma, Benna, Bera, Berca, Beria, Berika, Berka, Berna, Berra, Berraka, Besra, Betül Nisa, Betül Sena, Beyda, Beyza, Birma, Bora, Bozbora, Bozkaya, Buğra, Buhayra, Buka, Bukra, Büşra, Büteyra,

Bahira isminin QR Kodu ile yazılışı:

Bahira isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş