Âbdar isminin anlamı, numerolojisi, analizi:

1. Sulu, taze. 2. Parlak. 3. Sağlam vücutlu. 4. Nükteli. 5. Zarif, güzel, hoş. 6. Su veren hizmetçi.

Âbdar isminin cinsiyeti: Kız

Âbdar ismine şimdiye kadar toplamda 2373 defa bakılmıştır.
Âbdar ismine bugün 1 defa bakılmıştır.


Bu ismi paylaş

Âbdar isminin analizi:

Âbdar isminin numerolojik analizi:

Âbdar ismi: 'Â' ile başlayıp 'R' ile bitmektedir.
Âbdar ismi: Toplam 5 harften oluşmaktadır: Â - B - D - A - R
Âbdar ismini oluşturan harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı: 30
Â: 1, B: 2, D: 5, A: 1, R: 21,
Toplam : 30

Âbdar isminin karakter analizi:

A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
B: Önsezileri çok kuvvetlidir. Herşeye umutla yaklaşır ve en kötü durumlarda bile umudunu yitirmez. Duygusal ve ağırbaşlıdır. Olayları alttan almayı sever. Yaratıcı düşünme gücüne sahiptir.
D: Çok hırslıdır, zorluklara karşı direnmesini sever. Üstün gücü temsil eder. Azla yetinmez. Girişimcidir ve başarı için yaşar. Pratik zekaya sahiptir. Gerçekçidir.
A: Olayları algılama gücü gelişmiştir. Mantıklı düşünme kabiliyeti en üst seviyededir. Egosantriktir ve gururludur. Emretme eğilimi ve baskın olma isteği ile yönetici ve lider bir yapısı vardır.
R: Karar verirken zorlanır. Tereddüt hayatının bir parçasıdır. Kibirli ve alaycıdır. Çok zor biridir, kolay kolay affetmez. Girişimcidir. Heyecanlı bir yapısı vardır.

ÂBDAR ile uyumlu/benzer isimler:

Âb ile başlayıp ar ile biten isimler:
Abdüddar, Abdülcebbar, Abdülgaffar, Abdüssettar, Abşar,
Son üç harfi uyumlu (dar ile biten) isimler:
Abdüddar, Adar, Alemdar, Ali Haydar, Baydar, Bildar, Candar, Didar, Dildar, Dindar, Dizdar, Dündar, Haydar, Kemandar, Kırdar, Medar, Namdar, Payidar, Sâyedâr, Serdar, Sıdar, Şahdar, Umut Serdar,
 ile başlayıp r ile biten isimler:
Abdülkadir, Abdussabur, Abdüddar, Abdülbasir, Abdülberr, Abdülcebbar, Abdülgaffar, Abdülgafur, Abdülhabir, Abdülkebir, Abdünnasır, Abdünnur, Abdüssettar, Abdüşşekür, Abdüzzahir, Aber, Abher, Abşar, Abuzer, Acar, Acarer, Acer, Ada Nur, Adanır, Adar, Afranur, Afşar, Ager, Ağaner, Ağar, Ahmet Emir, Ahmet Emir, Ahmer, Ahsen Nur, Ahter, Ahugüzar, Ahunur, Ahver, Akar, Akçar, Akdemir, Akıner, Akkor, Akmaner, Akmar, Akmer, Aknur, Akpınar, Aksuner, Aksungur, Aktar, Aktemür, Alaner, Alanur, Alapınar, Aldemir, Alemdar, Aleyna Nur, Ali Haydar, Aligüher, Alikadr, Aliyar, Alkur, Almira Pınar, Alpar, Alpartur, Alpdemir, Alper, Alpnur, Altar, Altemur, Altuner, Amber, Amine Kevser, Amir, Ammar, Amr, Anber, Arıer, Artimur, Asgar, Asker, Aslınur, Aşir, Aşkıner, Ataner, Atanur, Attar, Avşar, Ayanfer, Aybar, Ayber, Aydanur, Aydemir, Aydıner, Ayfer, Aynur, Aysungur, Ayşenur, Ayzer, Azer,

Âbdar isminin QR Kodu ile yazılışı:

Âbdar isminin QR Kodu

Siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Baş harfine göre isim arayın

A B C Ç D E F
G H I İ J K L
M N O Ö P R S
Ş T U Ü V Y Z

Adına veya anlamına göre isim arayın

Bu ismi paylaş